Вернісаж 2020

Minulý pátek, 18.zari Vernisáži obrazů ukrajinských malířů zahájil náš spolek Dny ukrajinské kultury 2020 v Hradci Králové. Tentokrát byly to obrazy světové známého českého malíře Alexandra Onishenka, rodáka z partnerského Černigova a ukrajinského malíře Alexe Gabriela z Oděsy, žijícího v současné době v Josefově. Výstava potrvá pouze 3 dny, od pátku do neděle. Akce se konala pod záštitou primátora města Hradec Králové Alexandra Hrabálka, za finanční podpory statutárního města Hradec Králové a ve spolupráci s Diecézní charitou Hradec Králové. Přijďte se podívat na výstavu. Těšíme se na Vás.

2019 © Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. www.ukrajinskyspolekunas.cz | Vytvořila firma IT Partner